Akreditace - předprodej zahájen

⬛️ PŘEDPRODEJ 


🔴 AKREDITACE

https://www.kino-kyjov.cz/udalost/celofestivalova-vstupenka-akreditace-kyjograf/


Plánujete-li navštívit více projekcí či koncertů na festivalu Kyjograf, doporučujeme zakoupit akreditaci = celofestivalovou vstupenku.
Ta platí na celou dobu trvání festivalu a slouží jako volná vstupenka na všechny festivalové projekce, debaty a koncerty. Cena akreditace činí 400 Kč, pro studenty, seniory a členy filmového klubu 350 Kč. Jedná se o velmi výhodnou cenu, proto s koupí neváhejte. Akreditace je přenosná, může ji tedy na různá představení používat několik osob. Zakoupenou akreditaci si osobně vyzvedněte během festivalu na pokladně kina Panorama.

🔴 LÍSTKY NA JEDNOTLIVÉ FILMY A KONCERTY


https://www.kino-kyjov.cz/


Festivalovou akreditaci a vstupenky si můžete také zakoupit osobně na pokladně městského kulturního střediska nebo v Informačním centru města Kyjova.


Festivalovou akreditaci a vstupenky na jednotlivá představení a koncerty si můžete zakoupit online přes rezervační systém kina Panorama, na pokledně městského kulturního střediska nebo v Informačním centru města Kyjova. Doporučujeme si zakoupit festivalovou Akreditaci, která Vás opravňuje ke vstupu na všechny projekce i koncerty (vyjma workshopu Ploškové animace). Cena akreditace činí 400 Kč, pro studenty, seniory a členy filmového klubu 350 Kč. Plošková animace je vhodná pro děti od pěti let, zájemci se mohou přihlásit přes Facebook či email.