Akreditace - předprodej 2020 zahájen!

KYJOGRAF | AKREDITACE KOMPLET (VČETNĚ KONCERTŮ Katarzia: Celibát tour & WWW NEUROBEAT)

Plánujete-li navštívit více projekcí či koncertů v rámci festivalu Kyjograf, doporučujeme zakoupit akreditaci = celofestivalovou vstupenku.

Ta platí po celou dobu trvání festivalu a slouží jako volná vstupenka na všechny festivalové projekce, debaty a koncerty. Cena akreditace činí 550 Kč, pro studenty, seniory a členy filmového klubu 500 Kč. Akreditace je přenosná, může ji tedy na různá představení používat několik osob. Zakoupenou akreditaci si osobně vyzvedněte během festivalu na pokladně kina Panorama.

Cena: 550 Kč/500 Kč - studenti/senioři/členové filmového klubu

https://www.kino-kyjov.cz/akreditace-komplet-kyjograf-2020/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KYJOGRAF |AKREDITACE FILMOVÁ (BEZ KONCERTŮ)

Filmový festival Kyjograf 2. -4. října 2020

Akreditace platí po celou dobu trvání festivalu a slouží jako volná vstupenka na všechny festivalové projekce a debaty. Tato akreditace neplatí na sobotní koncerty Katarzie a WWW NEUROBEAT. Cena filmové akreditace činí 350 Kč, pro studenty, seniory a členy filmového klubu 300 Kč. Akreditace je přenosná, může ji tedy na různá představení používat několik osob. Zakoupenou akreditaci si osobně vyzvedněte během festivalu na pokladně kina Panorama.


Cena: 350 Kč/300 Kč

https://www.kino-kyjov.cz/akreditace-filmova-kyjograf-2020/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KYJOGRAF | Katarzia: Celibát tour & WWW Neurobeat

Filmový festival Kyjograf 2. -4. října 2020

Neopakovatelný audiovizuální zážitek v kině Panorama slibuje dvojkoncert Katarzie a WWW NEUROBEAT. Oba projekty patří k tomu nejzajímavějšímu na současné československé hudební scéně. Katarzia (Katarína Kubošiová) zavítá do Kyjova i s kapelou v rámci tour ke své nejnovější desce Celibát. Svými upřímnými texty a živým, spontánním hudebním projevem se stala hlasem dnešní generace a jednou z nejvyhledávanějších písničkářek mimo hlavní proud.

Hudba WWW originálně slučuje postupy hiphopu, industriálu, elektroniky a volné skladby. Texty Lubomíra Typlta provokují posluchače, aby namáhal svou představovivost, jejich naléhavost umocňuje široká škála básnických a fonetických prostředků. WWW jsou též vyhledávaní jako tvůrci filmové a divadelní hudby.

Předprodej: 350 Kč

https://www.kino-kyjov.cz/kyjograf-katarzia-celibat-tour-www-neurobeat/


KYJOGRAF | MECENÁŠSKÁ AKREDITACE

Filmový festival Kyjograf 2. -4. října 2020

Plánujete navštívit více projekcí či koncertů v rámci festivalu Kyjograf? Fandíte nám a chcete festival podpořit ještě o kousek víc? Tak to doporučujeme zakoupit mecenášskou akreditaci, kterou uděláte radost nám i sobě! Jako poděkování od nás na festivalovém Kyjobaru dostanete koktejl. Inspirovali jsme se u festialu Letní filmová škola, kde taková akrecitace stála desetkrát tolik a měla poukázat na reálnou cenu festivalu a s tím související nejisté a vrtkavé zdoje veřejného financování.
Mecenášká akreditace platí po celou dobu trvání festivalu a slouží jako volná vstupenka na všechny festivalové projekce, debaty a koncerty. Cena akreditace činí 1000 Kč, je přenosná, může ji tedy na různá představení používat několik osob. Zakoupenou akreditaci si osobně vyzvedněte během festivalu na pokladně kina Panorama.

Cena: 1000 Kč

https://www.kino-kyjov.cz/akreditace-mecenasska-kyjograf-2020/