Podpořte nás! 

Vážení příznivci českého filmu a čilého kina Panorama,,

dovolujeme si Vás požádat o podporu prvního ročníku filmového festivalu Kyjograf.

Z veřejných zdrojů jsme zatím získali 93000 Kč. Tahle částka však nestačí k pokrytí pestrého programu festivalu. V rámci něj promítneme sedm celovečerních filmů, němý film Erotikon dokonce s doprovodem živé hudby. Projekce budou navíc doplněny výstavou, ochutnávkou lokálních vín a menší kavárnou, která poslouží jako prostor pro besedy - naše pozvání přijali renomovaní filmoví tvůrci, v čele s Václavem Marhoulem. Pro děti jsme navíc připravili tvořivou dílnu, kde se naučí základní animátorskou techniku. Středobodem festivalu pak bude sobotní koncert legendární kapely Narajama a hudebního dua Khoiba, které označuje svůj styl jako "atmosférický pop plný melancholie a pozitivních emocí". Jsme přesvědčeni, že tenhle typ akce má šanci představit nevyužitý potenciál kina Panorama jako živého, kulturního místa pro setkávání.

Vaši podporu pojímáme formou crowdfundingu, nabízíme Vám za ni:


Při poskytnutí daru v hodnotě 3000 Kč.

Získáte dort od nadané cukrářky Cukralenky, 2 akreditace - celofestivalové vstupenky v hodnotě 800 Kč, Vaše jméno nebo logo firmy zveřejníme na plakátech, v brožuře, na webových stránkách a především ve spotu, který se bude hrát týden před festivalem v kině Panorama. Rovněž Vám poděkujeme na sociálních sítích, v průběhu festivalu a v Kyjovských novinách.

Při poskytnutí daru v hodnotě 2000 Kč.

Získáte 2 akreditace - celofestivalové vstupenky v hodnotě 800 Kč, Vaše jméno nebo logo firmy zveřejníme na plakátech, v brožuře, na webových stránkách a především ve spotu, který se bude hrát týden před festivalem v kině Panorama. Rovněž Vám poděkujeme na sociálních sítích, v průběhu festivalu a v Kyjovských novinách.

Při poskytnutí daru v hodnotě 1000 Kč.

Získáte 1 akreditaci - celofestivalovou vstupenku v hodnotě 400 Kč, Vaše jméno nebo logo firmy zveřejníme na plakátech, v brožuře, na webových stránkách a především ve spotu, který se bude hrát týden před festivalem v kině Panorama. Rovněž Vám poděkujeme na sociálních sítích, v průběhu festivalu a v Kyjovských novinách.

Platbu můžete uskutečnit:

Číslo účtu: 286796437/0300

IBAN CZ4103000000000286796437

Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo, abychom mohli Vaši platbu identifikovat.

Jakékoliv dotazy Vám rád zodpoví:

Muž pro všechno

Zdeněk Zálešák

Email: nanys@seznam.cz

Mobil: 602747131