Srdečně děkujeme všem sponzorům                   

a partnerům, kteří nás v roce 2020 podpořili!

Podpora soukromníků je nedílnou součástí rozpočtu, bez kterých by se festival nemohl uskutečnit. Podpory si nesmírně vážíme.

Díky této podpoře jsme společně oživili město Kyjov a kino Panorama.


 Podpořte nás! Vážení příznivci českého filmu a týmu festivalu Kyjograf,

dovolujeme si Vás požádat o podporu druhého ročníku filmového festivalu Kyjograf.

Pořádat filmový festival je finančně velmi náročné a na pokrytí všech jeho nákladů nám příjmy z veřejných zdrojů a vstupenek nestačí. Proto Vás žádáme o pomoc. Jsme tým dobrovolníků a veškeré příjmy jdou na náklady spojené s festivalem.

Co Vám za podporu nabídneme? 

Darovací smlouvu mezi Vámi a Filmovým festivale Kyjograf z.s. Vaše jméno nebo logo firmy zveřejníme na plakátech, v brožuře, na webových stránkách a především ve spotu, který se bude hrát týden před festivalem v kině Panorama. Rovněž Vám poděkujeme na sociálních sítích, v průběhu festivalu a v Kyjovských novinách. V případě poskytnutí částky 5000 Kč a více Vám také vytvoříme samostatný příspěvek propagující Vaši společnost.

Stejně jako v loňském roce oživíme kino Panorama naší improvizovanou kinokavárnou, představíme osm českých nebo slovenských filmů, sobotní večer ovládne kinosál dvojkoncert Katarzie, která se díky svými texty a živým, spontánním hudebním projevem stala hlasem dnešní generace a WWW NEUROBEAT, slučující postupy hiphopu, industriálu, elektroniky a volné skladby s texty známého malíře Lubomíra Typlta. Projekce budou doplněny o debaty s tvůrci, v letošním roce se můžeme těšit například na režiséra Bohdana Slámu, scénáristu Marka Epsteina, či Slávka Horáka, režiséra snímku Havel.

Jsme přesvědčeni, že náš festival má šanci představit nevyužitý potenciál kina Panorama jako živého, kulturního místa pro setkávání a přináší na Kyjovsko nový typ kulturního vyžití.

Vaši podporu pojímáme formou crowdfundingu, nabízíme Vám za ni:


Při poskytnutí daru v hodnotě 5000 Kč a více se stanete jedním z našich hlavním partnerem.

Získáte 2 akreditace - celofestivalové vstupenky v hodnotě 1100 Kč a  dort od naší cukrářky Cukralenky. Na našich sociálních sítích Vám vytvoříme samostatný příspěvek propagující Vaši společnost. Vaše jméno nebo logo firmy dále zveřejníme na plakátech, v brožuře, na webových stránkách a především ve spotu, který se bude hrát týden před festivalem v kině Panorama. Rovněž Vám poděkujeme na sociálních sítích, v průběhu festivalu a v Kyjovských novinách.


Při poskytnutí daru v hodnotě 3000 Kč.

Získáte 2 akreditace - celofestivalové vstupenky v hodnotě 1100 Kč a dort od naší cukrářky Cukralenky. Vaše jméno nebo logo firmy zveřejníme v brožuře, na webových stránkách a především ve spotu, který se bude hrát týden před festivalem v kině Panorama. Rovněž Vám poděkujeme na sociálních sítích, v průběhu festivalu a v Kyjovských novinách.

Při poskytnutí daru v hodnotě 2000 Kč.

Získáte 2 akreditace - celofestivalové vstupenky v hodnotě 1100 Kč, Vaše jméno nebo logo firmy zveřejníme v brožuře, na webových stránkách a především ve spotu, který se bude hrát týden před festivalem v kině Panorama. Rovněž Vám poděkujeme na sociálních sítích, v průběhu festivalu a v Kyjovských novinách.

Při poskytnutí daru v hodnotě 1000 Kč.

Získáte 1 akreditaci - celofestivalovou vstupenku v hodnotě 550 Kč, Vaše jméno nebo logo firmy zveřejníme v brožuře, na webových stránkách a především ve spotu, který se bude hrát týden před festivalem v kině Panorama. Rovněž Vám poděkujeme na sociálních sítích, v průběhu festivalu a v Kyjovských novinách.

Platbu můžete uskutečnit:

Číslo účtu: 286796437/0300

IBAN CZ4103000000000286796437

Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo, abychom mohli Vaši platbu identifikovat.

Jakékoliv dotazy Vám rád zodpoví:

Muž pro všechno

Zdeněk Zálešák

Email: nanys@seznam.cz

Mobil: 602747131